Anasayfa / BASINDAN HABERLER / OTSAD GÜNEYDOĞU TEMSİLCİLİĞİNİ BAŞARILI TURİZMCİ HÜSEYİN ASLAN’A TESLİM ETTİ

OTSAD GÜNEYDOĞU TEMSİLCİLİĞİNİ BAŞARILI TURİZMCİ HÜSEYİN ASLAN’A TESLİM ETTİ

Başarılı turizmci OTSAD Güneydoğu Anadolu bölge temsilcisi oldu.

Türkiye’yi Ortadoğu pazarında başarılı bir şekilde temsil eden ve tanıtım çalışmaları yürüten Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği (OTSAD) büyümeye devam ediyor.

Kurulalı 3 yıl olmasına rağmen özellikle Ortadoğu turizm pazarında yapmış olduğu başarılı tanıtım faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çeken OTSAD, gerek gerçekleştirdiği İnfo ve workshoplarla, gerek tüm Ortadoğu’da vermiş olduğu temsilciliklerle gerekse ülke çapındaki başarılı turizm profesyonellerini bünyesine katmasıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Batman merkezli Real Konak Otel Genel Müdürlüğü görevini 2012 yılından bu tarafa başarılı bir şekilde yürüten Hüseyin Aslan OTSAD Güneydoğu Anadolu Bölge temsilciliğine getirildi.

Aynı zamanda SKAL ve POYD üyesi de olan Aslan, gerek bölge gerekse ülke turizmine büyük katkı sağlayan OTSAD gibi bir oluşumun içerisinde olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek ‘’Ortadoğu Turizm Seyahat Acentaları Derneği’nin çalışmalarının sonucu olarak körfez ülkelerinin Türkiye’ye olan ekonomik katkıları tartışmasız bir gerçek. Bundan sonraki süreçte de sadece turizm alanında değil tüm ticari faaliyetlerin içerisine bölgemizi dahil etmek için çalışmalarımıza OTSAD çatısı altında devam edeceğiz’’ dedi.

Türkiye’nin Ortadoğu pazarındaki ilk ve en etkili sivil toplum kuruluşu olduklarını belirten OTSAD Genel Başkanı Hüseyin Kırk, kuruluştan bu tarafa turizm potansiyeli olan illerin ve yeni destinasyonların Ortadoğu pazarında doğru tanıtılarak turist akışının sağlandığını, ayrıca Türkiye’nin her bölgesinde başarılı turizm profesyonellerine verdikleri temsilciliklerle de her geçen gün büyümeye devam ettiklerini söyledi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SUUDİ ARABİSTAN VE İSLAM ÜLKLERİ HAC-UMRE FUARINDA BULUŞUYOR

Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği,Al Sadah Seyahat Acentası ve Otsad üyesi Comfort Seasons Turizm …