Anasayfa / BASINDAN HABERLER / KUVEYT WORKSHOP TANITIM KOKTEYLİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KUVEYT WORKSHOP TANITIM KOKTEYLİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kuveyt Tanıtım Workshop Kokteyli Gerçekleştirildi

TÜRSAB  Yönetim Kurulu Başkanı Firuz B. Bağlıkaya, Orta Doğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği (OTSAD) tarafından düzenlenen Kuveyt Tanıtım Workshop Kokteyli’ne katıldı.

Birçok STK başkanının katıldığı Kuveyt workshop tanıtım kokteyline 300 seyahat acentası ve turizmci katılım yaptı.

Organızasyonda konuşmayapan TÜRSAB başkanı Firuz Bağlıkaya Otsad Ortadoğu Turızm pazarına hakim ve profesyonel bir dernek bundan TÜRSAB olarak faydalanmak istiyoruz dedi.

Son olarak Konuşmasında Ortadoğu ülkelerinden gelen turistlerın ülkemizin en zor dönemlerinde vefakar turist olarak görüyoruz nezaman ihtiyaç duysak Ortadoğulu turistler imdadımıza yetişiyor dedi.

OTSAD Başkanı Hüseyin Kırk konuşmasında 3 Yıllık bir dernek olmamıza rağmen turizm camiasında artık söz sahibi olduk bunu tırnaklarımızla zor şartlarda büyük emekler vererek gerçekleştirdik.

Ülkemize gelen turistlere üst düzey kaliteli bir hizmet vermemiz gerekir esnaf ve turizm pazarında hizmet verenlerin turistlere daha hassas davranmaları gerekir dedi.

Nitelikli turistin peşindeyiz şimdilik kaybettik fakat kendimizi toparlamamız gerekiyor nitelikli turist gelecek bunu başaracağız dedi.

Organizasyon kapsamında; Orta Doğu pazarının, ülkemizin turizm hedeflerini ilgilendiren olumlu etkilerinden bahsedildi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SUUDİ ARABİSTAN VE İSLAM ÜLKLERİ HAC-UMRE FUARINDA BULUŞUYOR

Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği,Al Sadah Seyahat Acentası ve Otsad üyesi Comfort Seasons Turizm …