Anasayfa / BASINDAN HABERLER / SEKTÖRÜ ÖN PLANA ÇIKARACAK ‘MİDDLE EAST DERGİSİ’ NİN ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞTIR

SEKTÖRÜ ÖN PLANA ÇIKARACAK ‘MİDDLE EAST DERGİSİ’ NİN ÇALIŞMALARI BAŞLAMIŞTIR

ORTADOĞU TURİZM PAZARININ İLK TEK VE EN BÜYÜK DERNEĞİ OTSAD ‘MİDDLE EAST DERGİSİ’ ÇALIŞMALARINA BAŞLAMIŞTIR.

Türkiye’nin Ortadoğu turizm pazarından daha fazla pay alması için yurt içi ve yurt dışı pazarlamasında kullanılmak üzere yeni bir dergi yayın hayatına başlıyor. İstanbul turizmi odaklı dergi, Arapça ve Türkçe olarak ‘Middle East Turkey’ adıyla yayınlanacak.Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği’nin (OTSAD) değerli katkıları ile hazırlanacak dergi üçer aylık periyotlar halinde yayınlanacak.

SİZİ DÜNYA FUARLARINA TAŞIYORUZ!
‘Middle East Turkey ‘in hedefleri arasında, hem güncel bir ‘turizm sektörü dergisi’ olmak, hem de Ortadoğulu turist için rehber olmak var. Dergi; dünya turizm profesyonellerinin katıldığı başta Suudi Arabistan Riyad, Dubai ATM, Qatar Workshop, Kuveyt Workshop, Bahreyn Workshop gibi seyahat ve turizm fuarlarında ziyaretçi ve profesyonellere dağıtımı ile ülkemizin yurt dışı tanıtımında önemli bir rol de üstlenecek.

Türkiye ile yoğun ticari ilişkileri olan ve Arapça konuşan ülkelerin elçilik ve Ticaret Odaları’na da gönderilecek olan ‘Middle East Turkey’de yer alacak markalar; hem yurt içinde hem de yurt dışındaki en önemli fuarlarda tanıtım imkanı bulacak.

OKUYUCU PROFİLİ
Okuyucu profilimiz öncelikle; Arap turistlere hizmet veren Ortadoğu Körfez Ülke ve Türk Seyahat Acenteleri olacak. Turizm sektör profesyonelleri ve paydaşları, elçilikler, oteller, alışveriş merkezleri, gayrimenkul ve yatırımcıları, restoranlar ve alışveriş merkezleri, yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımcıları da ana okuyucu kitlemizi oluşturacak.

DAĞITIM BİLGİSİ
Middle East Turkey dergisinin net baskı sayısı 18.000 adettir. 8.000 adedi OTSAD’ın ve Turizm Günlüğü’nün katıldığı tüm yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda dağıtılmaktadır. 4 bin adedi abonelere, diğer 4 bin adedi ise Türkiye’de Ortadoğulu turistin tercih ettiği otel, AVM, restoranlar, nargile kafeler, mağazalar, eğlence merkezleri gibi adreslere ücretsiz gönderilerek toplamda 18.000 doğru hedef kitleye ulaştırılmaktadır.

www.turizmgunlugu.com adresimizden dergimizin yayınlanan tüm sayılarına online olarak tüm okuyucularımız ve katılımcılarımız ücretsiz olarak ulaşabilmektedir.

Size özel hazırladığımız indirimli fiyat teklifimizi ve dergimizin tanıtım kitini ekte bilgilerinize sunuyorum.

İyi çalışmalar dileriz…

#OTSAD
Middle East Turkey

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

SUUDİ ARABİSTAN VE İSLAM ÜLKLERİ HAC-UMRE FUARINDA BULUŞUYOR

Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği,Al Sadah Seyahat Acentası ve Otsad üyesi Comfort Seasons Turizm …